Asortyment

Koszyk jest pusty
Szybki kontakt
  • + 48 888 319 475
  • persinsklep@wp.pl
  • 02-603 Warszawa ul. Puławska 72
  • czynne pn-pt 12:00 - 18:00
  •          sobota 10:00 - 14:00

Polityka prywatności

Polityka prywatności

 Administrator danych:

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Persin Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Puławskiej 72, kod pocztowy: 02-603 Warszawa.

Możliwe formy kontaktu:

telefon +48 888 319 475,

adres poczty elektronicznej: persinsklep@wp.pl

 

 Gromadzone dane:

Twoje dane osobowe zbierane są poprzez formularz zamówienia lub założenie konta Użytkownika Sklepu. Wszelkie działania podejmowane są na podstawie zgody udzielonej przez Użytkownika zgody zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz w celu prawidłowego wykonania umowy lub do podjęcia działań przed zawarciem umowy zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, jednakże ich niepodanie spowoduje, że zawarcie i realizacja Umowy będą niemożliwe.

 Udostępnianie danych:

Dostęp do przekazanych nam danych otrzymają podmioty przetwarzające je na nasze zlecenie, które wykonują niezbędne usługi takie jak obsługa rachunkowo – księgowa, usługa hostingu, usługi informatyczne oraz usługi pocztowe i kurierskie. Ponadto dane mogą być przekazane firmie realizującej usługę płatniczą w celu jej prawidłowego wykonania.

Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do Państwa trzeciego.

Jeżeli przepisy prawa tego wymagają, Twoje dane osobowe będą przekazywane uprawnionym do tego podmiotom, takim jak sądy, urzędy skarbowe czy organy ścigania.

 Twoje prawa

Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania (poprawienia) swoich danych, a także prawo do usunięcia danych. Ponadto masz prawo do żądania ograniczenia przetwarzania danych,       do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do przeniesienia danych do innego podmiotu.

Udzielona przez Ciebie zgoda na przetwarzanie tych danych osobowych może być w każdym czasie cofnięta, jeżeli dane przetwarzane są na podstawie Twojej zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Jeżeli w Twojej ocenie przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z prawem, przysługuje Ci prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego

W celu wykonania swoich praw skontaktuj się z Persin Sp. z o.o. pod adres email: persinsklep@wp.pl, bądź pod numerem telefonu +48 888 319 475.

 Okres przechowywania danych:

 

Twoje dane osobowe będą przechowywane do momentu złożenia przez Ciebie żądania ich usunięcia, o ile ich dalsze przechowywanie nie będzie niezbędne w zakresie wymaganym przez przepisy prawa (np. dla rozliczeń z odpowiednim organem podatkowym).